Стебницький (прізвище)

Матеріал з Тернопедії
Версія від 07:53, 12 травня 2020, створена Микола Василечко (обговореннявнесок) (Створена сторінка: {{Неод-П}} '''Стебницька''', '''Стебницький''' — українське прізвище. ==Відомости== {{Ріднісайт...)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Information icon4.svg Прізвище кількох осіб, пов'язаних з Тернопільщиною. Сторінка значень містить посилання на статті та/або коротку довідку про кожного з них.

Стебницька, Стебницький — українське прізвище.

Відомости

За даними сайту «Рідні» станом на 12 травня 2020 в Україні проживало 238[1] осіб з прізвищем Стебницький(Стебницька).

Носії прізвища проживають у таких областях України — Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській, а також у м. Києві. Найчисельніше — в м. Львові та Чернівцях

На Тернопільщині проживає 21 носій цього прізвища, найчисельніше в Теребовлянському районі — 12, також у Підволочиському — 4, Чортківському — 1, м. Тернополі — 4.

Тернопільці

  • Стефанія Стебницька-Безкоровайна (12 травня 1900, с. Баворів, нині Україна — 15 серпня 1959, м. Баффало, США) — українська громадська діячка, скрипалька, акторка;
  • Осип Стебницький («Стріла»; 1923, місце народження невідоме, правдоподібно, с. Воля в околиці Микулинців — 1944, там само) — український військовик, кущовий сотні УПА «Буйних»;
  • Степан Стебницький (1921, місце народження невідоме, правдоподібно, с. Воля в околиці Микулинців — 1945, місце смерти невідоме) — мобілізований на фронти німецько-радянської війни.

Подібні прізвища

  • Також серед тернопільців зустрічаються прізвища Стебелецький, Стебельський, Стеблецький, Стеблинський, Стебло, Стебніцький та инші.

Джерела

Основні

Примітки

  1. Тут і далі — абсолютні числа, які нині можуть бути инші, як також загалом можуть бути тільки наближеними до точних. Основні дані на сайті зафіксовані станом на 2011—2013 роки.

Зауваги