Депутати Тернопільської обласної ради VII скликання

Матеріал з Тернопедії
Версія від 16:48, 21 листопада 2020, створена Микола Василечко (обговореннявнесок) (Створена сторінка: '''Список депутатів {{ТОРп|ої=2}} VII скликання''', які обрані на Місцеві вибори 2020 на Терноп...)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Список депутатів Тернопільської обласної ради VII скликання, які обрані на місцевих виборах 25 жовтня 2020.

Депутатів Тернопільської обласної ради VII скликання зареєстровано Постановою Тернопільської обласної територіяльної виборчої комісії № 82 від 16 листопада.


Обрані

У територіяльних виборчих округах


з/п
Ім’я та прізвище Рік
народження
Освіта Посада,
місце роботи[1]
Місце проживання Округ,
від
якого
обрано
Партійність/
партія,
від якої
обрано
1 Головко Назарій Йосифович 1986 вища директор, ФГ «Агро-Груп» с. Гаї Шевченківські, Тернопільський район 1 член ПП ВО «Свобода», ТОО ВО «Свобода»
2 Бутковський Богдан Леонідович 1986 вища директор, Тернопільський обласний молодіжний методичний центр м. Тернопіль 2 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
3 Чашка Василь Геннадійович 1995 вища в. о. директора, КТ «ТОІТ Туристичний центр» м. Тернопіль 2 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
4 Заставна Ольга Петрівна 1983 вища завідувачка юридичного відділення, Галицький коледж імені В. Чорновола м. Тернопіль 2 членкиня ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
5 Мурин Іван Михайлович 1984 вища в. о. керівника, ДП «Тернопільське державне авіяційне підприємство “Універсал-Авіа”» м. Тернопіль, Тернопільський р-н, Тернопільська обл. 2 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
6 Мисик Володимир Святославович 1986 вища заступник директора, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти м. Тернопіль 3 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
7 Дячун Тарас Васильович 1989 вища заступник директора з розвитку інформаструктури, КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» с. Нижчі Луб’янки, Тернопільський район 4 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
8 Сиротюк Олег Мирославович 1978 вища голова, Обласна організація ПП «ВО «Свобода» м. Тернопіль 5 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
9 Турецька Наталя Іванівна 1978 вища директорка, Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації м. Тернопіль 6 членкиня ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
10 Милий Денис Юрійович 1979 вища помічник-консультант народного депутата України (за трудовим договором), Управління справами апарату Верховної Ради України м. Тернопіль 1 безпартійний,
ТТО ПП «Слуга народу»
11 Семерез Володимир Петрович 1975 вища директор, ФОП Семерез В. П., лікар ортопед-травматолог, ТОВ «Лікувально-діагностичний центр “Мій лікар”», ФОП Семерез В. П. лікувально-діагностичний центр ТМР м. Тернопіль 2 безпартійний,
ТТО ПП «Слуга народу»
12 Гевко Ольга Борисівна 1978 вища підприємиця м. Тернопіль 4 безпартійна,
ТТО ПП «Слуга народу»
13 Яремчук Юрій Володимирович 1982 вища директор, ТОВ «Стейбл», ФОП Яремчук Ю. В. м. Тернопіль 5 безпартійний,
ТТО ПП «Слуга народу»
14 Сопель Ігор Михайлович 1974 вища тимчасово не працює м. Хоростків, Чортківський район 6 безпартійний,
ТТО ПП «Слуга народу»
15 Риндюк Микола Васильович 1958 вища головний лікар, КНП Шумської районної ради «Великодедеркальська районна комунальна лікарня» с. Великі Дедеркали, Кременецький район 1 безпартійний,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
16 Чоботарь Валерій Георгійович 1976 вища заступник директора, ПП «Водтербуд» с. Байківці, Тернопільський район 2 безпартійний,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
17 Кривоніс Вікторія Борисівна 1970 вища голова громадської організації «Школа борщівської народної сорочки» м. Тернопіль 2 членкиня ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
18 Кобель Василь Миколайович 1984 вища керівник відділення, АТ «Комерційний банк “ПриватБанк”» м. Тернопіль 2 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
19 Юрик Тарас Зіновійович 1980 вища голова, громадська спілка «Федерація футболу Тернопільської области» м. Тернопіль 3 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
20 Шумада Ірина Василівна 1979 вища начальниця відділу, Тернопільська обласна рада м. Тернопіль 3 членкиня ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
21 Валов Олег Володимирович 1978 вища тимчасово не працює м. Бережани 3 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
22 Юрик Юрій Зеновійович 1977 вища тимчасово не працює с. Великі Гаї 4 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
23 Ништа Юрій Михайлович 1972 вища підприємець с. Великі Гаї, Тернопільський район 4 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
24 Градовий Василь Степанович 1964 вища директор, ПАП «Дзвін» с. Звиняч, Чортківський район 5 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
25 Леськів Ігор Юрійович 1970 вища директор, Бучацький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету м. Бучач, Чортківський район 5 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
26 Вислоцький Василь Михайлович 1967 вища директор, ПСГП «Ягільниця-В» с-ще Нагірянка, Чортківський район 5 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
27 Буринюк Петро Павлович 1965 вища генеральний директор (головний лікар), КНП «Заліщицький дитячий центр медичної реабілітації» ТОР м. Заліщики, Чортківський район 6 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
28 Батіг Віталій Степанович 1979 вища підприємець м-ко Гусятин, Чортківський район 6 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
29 Хомінець Василь Петрович 1973 вища начальник головного управління, Держпродспоживслужба в Тернопільській области с. Байківці, Тернопільський район 1 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
30 Лебонтов Святослав Володимирович 1979 вища директор, ТзОВ «Престижбуд Тернопіль» м. Тернопіль 2 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
31 Гач Володимир Олегович 1984 вища директор, ТзОВ «ВВЮО-ТРЕЙД» с. Городище, Тернопільський район 3 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
32 Дрюченко Ярослав Олександрович 1982 вища керівник, транспортний підрозділ «Укрпошти» в Тернопільській области м. Тернопіль 3 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
33 Крупа Любомир Левкович 1975 вища заступник голови, Тернопільська обласна рада м-ко Велика Березовиця, Тернопільський район 3 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
34 Стечишин Алла Василівна 1982 вища голова, Завадівська сільська рада м. Теребовля, Тернопільський район 4 безпартійна,
ТОО ПП «За майбутнє»
35 Карачка Іван Володимирович 1970 вища директор, ПАП «Агропродсервіс» с. Трибухівці, Чортківський район 5 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
36 Твердохліб Віктор Васильович 1965 вища доцент, Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського м. Тернопіль 6 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
37 Пінь Михайло Миколайович 1960 вища заступник начальника відділу комунального майна виконавчого апарату Тернопільської обласної ради с. Озерна Тернопільський район 3 член ПП ВО «Батьківщина»,
ТОО ВО «Батьківщина»
38 Осінчук Уляна Степанівна 1963 вища завідувачка пологовим відділенням, КНП «Підволочиська центральна районна лікарня» м-ко Підволочиськ, Тернопільський район 4 безпартійна,
ТОО ВО «Батьківщина»
39 Ференц Василь Володимирович 1960 вища завідувач хірургічним відділенням, КНП «Монастириська центральна районна лікарня» м. Монастириська, Чортківський район 5 член ПП ВО «Батьківщина»,
ТОО ВО «Батьківщина»
40 Мороз Роман Мирославович 1988 вища лікар-стоматолог, КНП «Борщівська районна лікарня» м. Борщів Чортківський район 6 безпартійний,
ТОО ВО «Батьківщина»
41 Гадз Петро Іванович 1960 вища голова наглядової ради, ТзОВ «Бучачагрохлібпром» м. Бучач, Чортківський район 5 безпартійний,
ТОО ПП «Довіра»
42 Гайдук Ігор Володимирович 1974 вища заступник голови, Тернопільська обласна державна адміністрація м. Хоростків, Чортківський район 6 безпартійний,
ТОО ПП «Довіра»

В єдиному багатомандатному виборчому окрузі


з/п
Ім’я та прізвище Рік
народження
Освіта Посада,
місце роботи[1]
Місце проживання Партійність/
партія,
від якої обрано
1 Головко Михайло Йосифович 1983 вища директор, ТОВ Фінансова національна група м. Тернопіль член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
2 Козорог Віктор Віталійович 1990 вища заступник директора, Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації м. Тернопіль Тернопільський район член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
3 Чашка Марія Теодорівна 1975 вища директорка, Тернопільське ВПУ ресторанного бізнесу і торгівлі с-ще В.Березовиця, Тернопільський район членкиня ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
4 Любінський Олег Євгенович 1965 вища директор, КУТОР ТОШВСМ м. Тернопіль член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
5 Труш Володимир Любомирович 1980 вища голова, Тернопільська обласна державна адміністрація м. Рогатин, Івано-Франківська область безпартійний,
ТОО ПП «Слуга народу»
6 Жмінка Ігор Васильович 1968 вища адвокат м. Тернопіль член ПП «Слуга народу»,
ТОО ПП «Слуга народу»
7 Хаєцька Юлія Володимирівна 1982 вища директорка відділення, АТ КБ «ПриватБанк» м. Тернопіль безпартійна,
ТОО ПП «Слуга народу»
8 Барна Степан Степанович 1979 вища заступник директора, ТОВ «Протекшн-Груп» м. Тернопіль член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
9 Білик Любомир Степанович 1953 вища директор, Чортківський державний медичний коледж м. Чортків, Чортківський район безпартійний,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
10 Поляк Ольга Михайлівна 1970 вища директорка, Потуторський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» с. Тростянець, Тернопільський район безпартійна,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
11 Чайківський Іван Адамович 1972 вища народний депутат України, Верховна Рада України с. Великий Ходачків, Тернопільський район член ПП «За майбутнє»,
ТОО ПП «За майбутнє»
12 Болєщук Володимир Михайлович 1974 вища фізична особа – підприємець м. Тернопіль член ПП «За майбутнє»,
ТОО ПП «За майбутнє»
13 Онишків Наталія Мирославівна 1983 вища завідувачка відділення, КНП Бережанська центральна районна лікарня с. Літятин, Тернопільський район безпартійна,
ТОО ПП «За майбутнє»
14 Вермінський Володимир Євгенович 1966 вища тимчасово не працює с. Чистилів, Тернопільський район безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
15 Деревляний Василь Тимофійович 1962 вища перший заступник голови, Тернопільська обласна рада м. Тернопіль член ПП ВО «Батьківщина»,
ТОО ВО «Батьківщина»
16 Бугай Іван Тарасович 1962 вища начальник,Тернопільський зональний відділ Військової служби правопорядку м. Тернопіль безпартійний,
ТОО ВО «Батьківщина»
17 Марків Наталія Василівна 1977 вища генеральна директорка, Тернопільське обласне виробничо-торгове аптечне об’єднання м. Тернопіль безпартійна,
ТОО ВО «Батьківщина»
18 Бочан Любов Олегівна 1985 вища головна експертка з неврології Тернопільської області, завідувачка другим відділенням неврології, Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня м. Тернопіль безпартійна,
ТОО ВО «Батьківщина»
19 Люшняк Микола Володимирович 1974 вища народний депутат України, Верховна Рада України с. Петриків, Тернопільський район член ПП «Довіра»,
ТОО ПП «Довіра»
20 Шафранський Віталій Богданович 1975 вища помічник-консультант народного депутата України, Верховна Рада України м-ко Микулинці, Тернопільський район член ПП «Довіра»,
ТОО ПП «Довіра»
21 Ярмоленко Ольга Маркіянівна 1958 вища начальниця Управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА м. Тернопіль безпартійна,
ТОО ПП «Довіра»
22 Насалик Ольга Миколаївна 1985 вища тимчасово не працює с-ще Микулинці, Тернопільський район безпартійна,
ТОО ПП «Довіра»

Заміна депутатів

За абеткою (чинні)

Джерела

Основні

  • Постанова Тернопільської обласної територіяльної виборчої комісії № 82 від 16 листопада 2020.

Примітки

  1. 1,0 1,1 На час виборів 25 жовтня 2020.

Зауваги


* * * ••• Тернопільська область •••
Райони Створені 17 липня 2000:
КременецькийТернопільськийЧортківський

Скасовані 1959 (01.1940—03.1959):
БілобожницькийБуданівськийГримайлівськийНовосільськийПробіжнянськийСкала-ПодільськийСтрусівськийКоропецький (до 06.1940 — Устя-Зеленський)
Скасовані 1962 (01.1940—12.1962):
ВеликоборківськийВеликоглибочецькийВишнівецькийЗаложцівськийЗолотниківськийЗолотопотіцькийВеликодедеркальський (10.1940 — Катербурзький)КозлівськийКопичинецькийМельнице-ПодільськийМикулинецькийПочаївськийСкалатськийТовстенський
Скасовані 2000 (01.1940—17.07.2020):
БережанськийБорщівськийБучацькийГусятинськийЗаліщицькийЗбаразькийЗборівськийКозівськийКременецькийЛановецькийМонастириський (01.1940—12.1962; від 12.1966)ПідволочиськийПідгаєцький (01.1940—12.1962; від 12.1991)ТеребовлянськийТернопільський (від 12.1966)ЧортківськийШумський

Громади Існують:
БайковецькаБережанськаБілецькаБілобожницькаБільче-ЗолотецькаБорсуківськаБорщівськаБучацькаВасильковецькаВеликоберезовицькаВеликобірківськаВеликогаївськаВеликодедеркальськаВишнівецькаГримайлівськаГусятинськаЗаводськаЗаліщицькаЗалозецькаЗбаразькаЗборівськаЗолотниківськаЗолотопотіцькаІване-ПустенськаІванівськаКозівськаКозлівськаКолиндянськаКопичинецькаКоропецькаКременецькаКупчинецькаЛановецькаЛопушненськаМельнице-ПодільськаМикулинецькаМонастириськаНагірянськаНараївськаОзернянськаПідволочиськаПідгаєцькаПідгороднянськаПочаївськаСаранчуківськаСкала-ПодільськаСкалатськаСкориківськаТеребовлянськаТернопільськаТовстенськаТрибухівськаХоростківськаЧортківськаШумська

Скасовані:
ВікнянськаДорогичівськаКолодненськаКоцюбинськаМлиновецькаНастасівськаНовосільськаОзерянськаЧернихівецька
Не створені:
БуданівськаВеликоглибочецькаЖуківськаОстрівськаСтрусівська

Окремо див. Влада ТернопільщиниМіста Тернопільщини