Депутати Тернопільської міської ради VIII скликання

Матеріал з Тернопедії
Версія від 20:50, 19 листопада 2020, створена Микола Василечко (обговореннявнесок) (Створена сторінка: '''Список депутатів {{ТМРп|ої=2}} VIII скликання''', які обрані на Місцеві вибори 2020 на Терноп...)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Список депутатів Тернопільської міської ради VIII скликання, які обрані на місцевих виборах 25 жовтня 2020.

Результати місцевих виборів оголосила голова Тернопільської міської територіяльної виборчої комісії Тернопільського району Тернопільської области Тетяна Семусь на першому пленарному засіданні першої сесії Тернопільської міської ради VIII скликання, що відбулася 18 листопада в Українському домі «Перемога».

  1. Баб'юк Марія Петрівна
  2. Вовк Любов Ігорівна
  3. Волянська Ружена Ігорівна
  4. Вонс Ігор Васильович
  5. Гевко Віктор Леонідович
  6. Гевко Галина Орестівна
  7. Гірчак Ігор Ярославович
  8. Головко Мар'яна Василівна
  9. Горохівський Антон Миколайович
  10. Грицишин Андрій Антонович
  11. Дерецький Микола Володимирович
  12. Ергешов Рустам Султанбекович
  13. Зінь Іван Федорович
  14. Климчук Олег Андрійович
  15. Ковалик Іван Ігорович
  16. Місько Володимир Володимирович
  17. Навроцький Роман Ярославович
  18. Овчарук Віктор Вікторович
  19. Паньків Наталія Миколаївна
  20. Пачковська Марія Дмитрівна
  21. Похиляк Ольга Петрівна
  22. Прокопів Ліна Анатоліївна
  23. Редьква Назарій Михайлович
  24. Різник Олег Іванович
  25. Россомаха Олександр Володимирович
  26. Сиротюк Михайло Мирославович
  27. Смакоуз Юрій Георгійович
  28. Смик Олександр Іванович
  29. Сороколіт Іван Леонідович
  30. Торожнюк Роман Васильович
  31. Турський Ігор Володимирович
  32. Фаріончук Денис Володимирович
  33. Фартушняк Юрій Анатолійович
  34. Феціца Христина Миколаївна
  35. Хоркавий Віталій Володимирович
  36. Цибульський Андрій Іванович
  37. Чашка Марія Теодорівна
  38. Чванкіна Олеся Володимирівна
  39. Шатарський Артур Яремович
  40. Шахін Ольга Анатоліївна
  41. Шморгай Олег Васильович
  42. Юрик Мар'яна Ігорівна

Джерела

Зауваги


* * * ••• Тернопіль •••
Символи: гербпрапорлоготип
Органи влади та управління: міська радаміські головидепутати ТМРуправління ТМР
Освіта і наука: освіта (у т. ч. навчальні заклади) • історія (у т. ч. хронологія)
Культура і релігія: храмитеатри і кінотеатримузеїкнигозбірнікнигипам'ятникизасоби масової інформаціїспорт
Пам'ятки: архітектуриісторіїмонументального мистецтваприродно-заповідний фонд
Населення: населеннявідомі люди
Інфраструктура: агломераціямісцевостіпарки і скверивулиці, майданиінфраструктура (у т. ч. велоінфраструктураводограїмости) • транспорт (у т. ч. тролейбуси) • зв'язок
Окремо див. Тернопільський район