Головна сторінка

Матеріал з Тернопедії
Версія від 12:45, 21 квітня 2018, створена Микола Василечко (обговореннявнесок) (головна стаття і зображення — зайве)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Bullet-blue.png Люби рідний край! Шануй українське! Bullet-blue.png

Вітаємо Вас у «Тернопільській енциклопедії» — електронній енциклопедії про Тернопілля!
Якщо Ви цікавитеся краєзнавством, долучайтеся до проекту, адже «Тернопільська енциклопедія» — відкрита для всіх, хто любить рідний край і прагне поширювати інформацію про нього, тернопільців і тернополян в усьому світі!
Тернопільська енциклопедія - логотип - 3.jpg

   На відміну від «Вікіпедії», де існують жорсткі умови значимости для місцевих осіб, у «Тернопільській енциклопедії» таких обмежень нема! Для нас важливими є не тільки особистості, відомі на всеукраїнському рівні, а й ті, що зробили вагомий внесок у розвиток різних галузей науки та виробництва саме нашого краю — Тернопільщини. Важливими є всі навчальні заклади, колективи, установи, організації, підприємства, твори, пам'ятники та багато іншого. Але, якщо у «Вікіпедії» може редагувати кожен навіть анонімно без реєстрації чи під вигаданими чудернацькими псевдами, тут можна редагувати тільки під власним ім'ям з відповідальністю за написане. Натомість — можна подавати авторські дослідження, публікувати вперше факти, що не дозволяється на «Вікіпедії».

   Ми також намагаємося відновити питомо українські слова, які радянська влада викидала зі словників, та клясичний український правопис, уживати якнайменше запозичень, якщо є українські відповідники.

   «Тернопільська енциклопедія» активно наповнюється новими статтями, наявні статті вдосконалюються та оновлюються новими фактами. Вже зараз читайте статті на такі теми:

   Хочете нам допомогти? Будьте редактором, подавайте статті на теми, що вас цікавлять, доповнюйте статті, виправляйте неточности чи помилки, поділіться зображеннями.

   «Тернопільська енциклопедія» у «Фейсбуку» — приєднуйтеся!

   Разом досягнемо найкращих результатів!

Nuvola apps date.svg
Цей день в історії Тернопільщини
 • У • Р • Ш • 

Сьогодні неділя, 21 жовтня 2018 року. В «Тернопільській енциклопедії»: статей — 3643, сторінок — 13 224, редагувань — 21 658, файлів — 116.

Тернопедія:Цей день в історії Тернопільщини/21 жовтня


 
Current event marker.svg
Найголовніші новини краю
 • Р • 
Філарет Денисенко 2015.jpg
Найновіші статті: Януш ТишкевичГеронім ЯзловецькийВолодимир ГамерськийЕдвард КшижановськийАндрій КачалаПриродно-заповідний фонд Тернопільської областіАнтін БоцюрківІляріон БоцюрківЗоф'я ЗамєховськаСемен СмальІван Кедрин-РудницькийСвятослав (Шевчук)Степан ШухевичЗоокуток (Тернопіль)Костел Святої Трійці (Підгайці)Евген МандичевськийРоман БарановськийМіхал АвданецьОсип-Лев ПавлишинМикола Крижанівськийдалі • р • 
Отримано з http://ternopedia.te.ua/index.php?title=Головна_сторінка&oldid=18596