Галябарда (прізвище)

Матеріал з Тернопедії
Версія від 12:17, 29 листопада 2019, створена Микола Василечко (обговореннявнесок) (Створена сторінка: {{Неод-П}} '''Галябарда''' — українське прізвище. ==Відомости== За даними сайту «Рідні»<ref>[htt...)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Information icon4.svg Прізвище кількох осіб, пов'язаних з Тернопільщиною. Сторінка значень містить посилання на статті та/або коротку довідку про кожного з них.

Галябарда — українське прізвище.

Відомости

За даними сайту «Рідні»[1] (станом на 2019 рік) це 81603-е за поширеністю прізвище в Україні, 46[2] носіїв, найпопулярніші імена: Ярослав, Ольга.

Найбільше носіїв цього прізвища проживає на Тернопільщині — 0, найчисельніше в Гусятинському районі — 33 (зокрема в с. Суходолі — 16), також у Теребовлянському — 10, Чортківському — 3, Шумському районах — 4 та м. Тернополі — 10.

Носії прізвища проживають також у Вінницькій, Закарпатській та Хмельницькій областях України і в м. Києві.

Тернопільці

  • Д. Галябарда (дата народження невідома, правдоподібно с. Суходіл в околиці Гусятина — дата і місце смерти невідомі) — вояк УГА;
  • Степан Галябарда (нар. 2 грудня 1951, с. Суходіл в околиці Гусятина) — український поет-пісняр;
  • Остап Галябарда (дата і місце народження невідомі — дата і місце смерти невідомі) — директор школи в с. Чорнокінецькій Волі в 1970-х.

Инше

Подібні прізвища:

  • Серед тернопільців зустрічаються також прізвища Бард, Барда, Бардачевський, Бардецький, Галабала, Галабарда, Галабурда, Галяберда, Галяда, Галян, Галяс, Галянт та инші.

Див. також

Примітки

  1. Галябарда // Рідні.
  2. Тут і далі — абсолютні числа, які нині можуть бути инші, як також загалом можуть бути тільки наближеними до точних.

Джерела

Зауваги