Вибори до Верховної Ради України 2019 на Тернопільщині

Матеріал з Тернопедії
Версія від 15:53, 9 липня 2019, створена Микола Василечко (обговореннявнесок) (Створена сторінка: {{Майбутня подія}} {{Подія |назва картки = Політична подія |назва події = Позачергові вибор...)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Політична подія
Позачергові вибори до Верховної Ради України
Результати Парламентських виборів в Україні 2019 року за округами.svg
Мета: обрання депутатів Верховної Ради України
Час: 21 липня 2019
Організатори: Центральна виборча комісія України
Учасники: громадяни України

Позачергові вибори до Верховної Ради України мають відбутися 21 липня 2019 року.

Передумови

Чергові вибори, за законодавством, були заплановані на 27 жовтня 2019 року, проте президент Володимир Зеленський під час власної інавгурації 20 травня оголосив про розпуск парляменту, а вже наступного дня підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VIII скликання. Указ Президента набрав чинності після його опублікування в офіційних виданнях — «Голосі України» та «Урядовому кур'єрі».

24 травня до Конституційного суду надійшло конституційне подання від 62 депутатів Верховної Ради щодо визнання цього указу неконституційним. Конституційний суд почав розгляд депутатського запиту 11 червня і 19 червня підтвердив законність указу.

Таким чином позачергові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня.

Партії

Партії, які беруть участь у виборах в загальнодержавному одномандатному окрузі (за номером у списку):

  1. Опозиційний блок
  2. Сила і честь
  3. ВО «Батьківщина»
  4. Патріот
  5. Сила людей
  6. Опозиційна платформа — За життя
  7. Партія зелених України
  8. ВО «Факел»
  9. Об'єднання «Самопоміч»
  10. Європейська Солідарність
  11. Українська Стратегія Гройсмана
  12. Громадянська позиція
  13. Соціальна справедливість
  14. Слуга народу
  15. Сила права
  16. Радикальна партія Олега Ляшка
  17. Партія Шарія
  18. Голос
  19. Незалежність
  20. Аграрна партія України
  21. ВО «Свобода»
  22. Рух нових сил

Округи та кандидати

25 червня Центральна виборча комісія України завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах та кандидатів, включених до виборчих списків партій, в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

В ОВО зареєстровано 3 171 кандидат у народні депутати України, в тому числі: висунутих політичними партіями — 1 436, шляхом самовисування — 1 735. Комісія зареєструвала 2 674 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків 21-ї політичної партії.

На Тернопільщині, як і на виборах Президента України — п’ять виборчих округів: 163—167. За депутатський мандат поборються 67 кандидатів, з яких тільки 5 — жінки. 48 кандидатів висунули партії, 19 — самовисуванці.

Наймолодшому кандидату — 22 роки, найстаршому — 63.

163-ий округ

Сюди входять виборчі дільниці № 611096—611177, 611179—611181 м. Тернополя.

На окрузі буде 85 дільниць та зареєстровано близько 173 тисяч виборців. Є 20 кандидатів.

Світлина Ім’я та прізвище Вік
(років)
Місце роботи, посада Партія
Барна Степан Степанович - 16071319.jpg Степан Барна 40 ексголова Тернопільської ОДА «Європейська Солідарність»
Бицюра Леонід Олексійович - 16042434.jpg Леонід Бицюра 42 заступник міського голови Тернополя «Свобода»
Андрій Богданець 35 заступник гендиректора Тернопільської птахофабрики «Слуга народу»
Богдан Брич 43 в. о. старости Гаїв Шевченківських «Батьківщина»
Анатолій Вихрущ 64 професор катедри психології ТНЕУ «Народний Рух України»
Олег Галамай 37 безробітний «Опозиційний блок»
Ярослав Гасай 36 безробітний безпартійний, самовисування
Ковалик Іван Ігорович.jpg Іван Ковалик 29 громадський активіст, помічник народного депутата самовисування
Ігор Красновський 54 підприємець «Разом сила»
Юлія Мамчак 31 підприємиця, громадська активістка самовисування
Pastukh-Taras-Tymofiyovych-15089036.jpg Тарас Пастух 41 чинний народний депутат «Самопоміч»
Побер Ігор Миколайович - 16037715.jpg Ігор Побер 50 чинний народний депутат «Удар»
Лариса Римар 48 директорка Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької «Громадянська позиція»
Тарас Серетний 28 спеціяліст обласного Держгеокадастру «Радикальна партія»
Іван Сороколіт 41 підприємець «Сила людей»
Богдан Стасишин 57 директор ТОВ «АСКО» «Патріот»
Сергій Танчук 43 начальник диспетчерської САД «Сила і честь»
Іван Тарасов 24 безробітний член Ліберально-демократичної партії, самовисування
Максим Черкашин - 11056842.jpg Максим Черкашин 36 підприємець, громадський діяч «Голос»
Ігор Юзьвак 37 адвокат член партії «Добрий самарянин», самовисування

164-ий округ

Частина Кременця і району, а також Підволочиського, Збаразького, Шумського і Лановецького районів.

На окрузі буде 308 дільниць, на яких зареєстровано близько 165 тисяч жителів. Є 13 кандидатів.

Світлина Ім’я та прізвище Вік
(років)
Місце роботи, посада Партія
Вадим Боярський 51 директор департаменту соцзахисту населення ТОДА «Батьківщина»
Ігор Василів 39 підприємець, громадський діяч «Слуга народу»
Mykhailo Holovko.jpg Михайло Головко 36 чинний народний депутат ВО «Свобода»
Ігор Дацків 39 підприємець член «Радикальної партії», самовисування
Богдан Іванусь 22 начальник студвідділу ЛНУ імені Івана Франка безпартійний, самовисування
Володимир Кравець 51 селищний голова Вишнівця член партії «Добрий самарянин», самовисування
Василь Купина 39 начальник дільниці-керівник проєктів ПП «Станіслав-монтаж» член партії «Громадянська позиція», самовисування
Ігор Левчук 62 пенсіонер безпартійний, «Опозиційний блок»
Іван Панчук 27 начальник відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА безпартійний, самовисування
Віта Салко 43 безробітна, громадська активістка «Голос»
Роман Тимощук 31 підприємець «Разом сила»
Chobotar-Valeriy-Georgiyovych-08081269.jpg Валерій Чоботарь 43 безробітний «Європейська Солідарність»
Богдан Яциковський 34 заступник голови Держкомісії по запасах корисних копалин «Радикальна партія»

165-ий округ

Місто Бережани, частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611092— 611095), Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району.

На окрузі буде 308 дільниць, на яких зареєстровано близько 170 тисяч жителів. Є 11 кандидатів.

Світлина Ім’я та прізвище Вік
(років)
Місце роботи, посада Партія
Віталій Горба 37 юристконсульт у ПАП «Добрий самарянин» самовисування
Володимир Кісілевич 25 заступник сільського голови у Колодненській сільраді «Слуга народу»
Василь Мартюк 33 директор благодійного фонду «Агрохолдинг «Мрія» «Голос»
Володимир Мисик 33 заступник директора Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти «Свобода»
Петро Репела 48 голова Козівської райради «Батьківщина»
Богдан Саранчук 54 підприємець безпартійний, самовисування
Іван Чайківський 47 директор корпорації «Агропродсервіс» член Аграрної партії України, самовисування
Микола Черник 53 безробітний «Опозиційний блок»
Арсен Чудик 39 начальник ФДМУ Тернопільського району «Радикальна партія»
Людмила Шидлюх 54 підприємець «Патріот»
Yuryk-Taras-Zinoviyovych-14116259.jpg Тарас Юрик 38 чинний народний депутат округу «Європейська Солідарність»

166-ий округ

Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони. Тут 271 дільниця, 161,5 тисяч виборців і 10 претендентів на депутатський мандат.

На окрузі буде 271 дільниця, на якій зареєстровано близько 161,5 тисяч жителів. Є 10 кандидатів.

Світлина Ім’я та прізвище Вік
(років)
Місце роботи, посада Партія
Ярослав Антонов 48 безробітний «Опозиційний блок»
Володимир Бліхар 40 підприємець «Батьківщина»
Степан Брацюнь 56 голова КУН Конгрес Українських Націоналістів
Роман Василіцький 55 підприємець «Самопоміч»
Вітвіцький Олег Іванович - 17074269.jpg Олег Вітвіцький 43 безробітний «Голос»
Микола Люшняк 45 чинний народний депутат від округу безпартійний, самовисування
Василь Сеник 56 голова Бучацької організації Українського товариства мисливців і рибалок «Радикальна партія»
Сопель Ігор 44 керівник Хоростківського регіонального структурного підрозділу ТОВ «Агробізнес» «Слуга народу»
Алла Стечишин 36 Завадівський сільський голова Монастириського району самовисування
Зеновій Холоднюк 57 голова Селянської партії України самовисування

167-ий округ

Місто Чортків, Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони.

На окрузі буде 211 дільниць, на якій зареєстровано близько 143 тисячі жителів. Є 13 кандидатів.

Світлина Ім’я та прізвище Вік
(років)
Місце роботи, посада Партія
Barna-Oleh-Stepanovych-15043021.jpg Олег Барна 52 чинний нардеп від округу «Європейська Солідарність»
Володимир Гевко 43 директор ТОВ «Навчально-консалтингової компанії «Профі-Центр» «Слуга народу»
Ігор Запоточний 63 пенсіонер «Опозиційний блок»
Володимир Іванишин 58 ректор Подільського державного аграрно-технічного університету «Сила і честь»
Алла Квач 53 Заліщицький міський голова «Голос»
Андрій Махніцький 33 голова ГО «Біличанський рибалка» «Радикальна партія»
Тарас Навольський 30 підприємець «Самопоміч»
Андрій Нагірний 37 безробітний безпартійний, самовисування
Роман Пахолок 62 директор Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського ВО «Батьківщина»
Руслан Ружицький 34 підприємець безпартійний, самовисування
Oleh Syrotyuk.jpg Олег Сиротюк 41 голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»
Роман Шипітка 34 підприємець член партії «Європейська Солідарність», самовисування
Шматько Володимир Петрович - 353.jpg Володимир Шматько 33 Чортківський міський голова «Сила Людей»

Результати виборів

Примітки

Джерела

Посилання

Зауваги

••• Вибори на Тернопільщині •••
Президента України 1991199419992004201020142019
Парляментські 19941998200220062007201220142019
Місцеві 1990199419982002200620102015
Референдуми 19912000
П/Р