Бабала (прізвище)

Матеріал з Тернопедії
Версія від 12:41, 28 листопада 2019, створена Микола Василечко (обговореннявнесок) (Створена сторінка: {{Неод-П}} '''Бабала''' — українське прізвище. ==Відомости== За даними сайту «Рідні»<ref>[https://r...)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Information icon4.svg Прізвище кількох осіб, пов'язаних з Тернопільщиною. Сторінка значень містить посилання на статті та/або коротку довідку про кожного з них.

Бабала — українське прізвище.

Відомости

За даними сайту «Рідні»[1] (станом на 2019 рік) це 41718-е за поширеністю прізвище в Україні, 107[2] носіїв, найпопулярніші імена: Михайло, Марія.

Носії прізвища проживають у Івано-Франківській, Київській, Луганській, Рівненській, Чернівецькій, Чернігівській областях України та м. Львові. Найкомпактніше — в с. Луці Городенківського району на Івано-Франківщині — 24.

На Тернопільщині проживає 29 носіїв цього прізвища, найчисельніше в с. Возилові в околиці Золотого Потоку — 20, відповідно найбільше в Бучацькому районі — 24, також у Заліщицькому та Монастириському — по 2, м. Тернополі — 1.

Тернопільці

  • Василь Бабала (нар. 10 квітня 1954, с. Возилів в околиці Золотого Потоку) — український підприємець, інженер, благодійник, громадсько-політичний діяч; син Дарії Бабали;
  • Дарія Бабала (нар. 22 травня 1933, с. Возилів в околиці Золотого Потоку) — українська літераторка, вишивальниця, фольклористка; мати Василя Бабали.

Подібні прізвища

Инше

Примітки

  1. Бабала // Рідні.
  2. Тут і далі — абсолютні числа, які на нинішній день можуть бути инші, як також загалом можуть бути тільки наближеними до точних.

Джерела

Зауваги