Надія Кордюкевич

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук
Хореографиня, тренерка
Надія Кордюкевич
Народження: 11.10.1969
с. Ласківці, Теребовлянський район, Тернопільська область, Україна
Громадянство: українка
size УРСРsize Україна
Родина: батько — Роман, чоловік — Володимир
Освіта: Ласковецька школа, Теребовлянське культурно-освітне училище, Рівненський інститут культури
Робота: президентка клубу «Арс», керівниця хореографічних гуртків, вчителька хореографії

Надія Кордюкевич (з дому — Яцента; нар. 11 жовтня 1969, с. Ласківці, нині Україна) — українська хореографиня, тренерка. Танцюристка міжнародного класу (в парі з чоловіком), суддя вищої категорії (від 1995). Дружина Володимира Кордюкевича.

Життєпис

Надія Кордюкевич народилася 11 жовтня 1969 року в селі Ласківцях в околиці Теребовлі на Тернопільщині в родині Романа Яценти.

Очевидно, закінчила Ласковецьку школу, 1988 — хореографічне відділення Теребовлянського культурно-освітнього училища (нині — Теребовлянський коледж культури і мистецтв), 1992 — Рівненський інститут культури (нині державний гуманітарний університет).

Відтоді — балетмайстриня Центру естетичного виховання, художня керівниця дитячого танцювального гуртка Центру дитячої творчости в м. Луцьку.

Від 1993 — в Тернополі: керівниця хореографічного гуртка ПК «Березіль», на базі якого заснувала клуб спортивного танцю «Арс», яким відтоді керує разом з Володимиром Кордюкевичем, від 1994 — в ПК «Ватра», від 1998 — при Центрі дитячої творчости; від 1996 за сумісництвом — вчителька хореографії в Українській гімназії № 1 імені І. Франка.

Джерела

Зауваги