Карачок (прізвище)

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук

Information icon4.svg Прізвище кількох осіб, пов'язаних з Тернопільщиною. Сторінка значень містить посилання на статті та/або коротку довідку про кожного з них.

Карачок — українське прізвище.

Відомости

За даними сайту «Рідні» станом на 29 червня 2020 в Україні проживало 58[1] осіб з прізвищем Карачок.

Носії прізвища проживають у Вінницькій, Львівській, Миколаївській, Одеській та Тернопільській областях України. Найчисельніще в с. Березівці Чернівецького району на Вінниччині.

Найбільше носіїв цього прізвища проживає на Тернопільщині — 23, в т. ч. Борщівському — 4, Гусятинському — 1, Зборівському — 4, Кременецькому — 1, Підгаєцькому — 5, Тернопільському районах — 4, місті Тернополі — 5.

Тернопільці

  • Василь Карачок
    • Василь Карачок (30 червня 1870, с. Чернихів, нині Україна — 12 березня 1944, там само) — український народний поет;
    • Василь Карачок (1905, правдоподібно, с. Серединці в околиці Тернополя — 1943, місце смерти невідоме) — член ОУН та/або вояк УПА;
    • Василь Карачок (1914, правдоподібно, с. Кобзарівка в околиці Залізців — 1942, місце смерти невідоме) — член ОУН та/або вояк УПА.
  • Іван Карачок (1923, правдоподібно, с. Михалків в околиці Мельниці-Подільської — 1946, місце смерти невідоме) — стрілець УПА.

Подібні прізвища

Також серед тернопільців зустрічаються прізвища Карачка, Карачко та инші.

Джерела

Основні

Примітки

  1. Тут і далі — абсолютні числа, які нині можуть бути инші, як також загалом можуть бути тільки наближеними до точних. Основні дані на сайті зафіксовані станом на 2011—2013 роки.

Зауваги