Кадобний (прізвище)

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук

Information icon4.svg Прізвище кількох осіб, пов'язаних з Тернопільщиною. Сторінка значень містить посилання на статті та/або коротку довідку про кожного з них.

Кадобна, Кадобний — українське прізвище.

Відомости

За даними сайту «Рідні» станом на 30 квітня 2020 в Україні проживало 57[1] осіб з прізвищем Кадобний(Кадобна).

Найбільше носіїв прізвища проживає на Тернопільщині — 49, найчисельніше в Козівському районі — 20, зокрема в с. Дибщому — 19, також у Підволочиському (12), Теребовлянському (2) та Борщівському (1) районах, містах Тернополі (10) і Скалаті (4).

В Україні Кадобні є ще на Хмельниччині (м. Хмельницький — 4 та Волочиський район — 3) та в Здолбунівському районі (1) на Рівненщині.

Тернопільці

  • В. Кадобний, І. Кадобний — мешканці с. Дибщого (околиця Козови), репресовані радянською владою і вивезені із сім’ями в Сибір;
  • Тарас Кадобний (нар., 11 червня 1976, м. Тернопіль) — український вчений у галузі філософії, освітянин; викладач катедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

Див. також

Джерела

Основні

Примітки

  1. Тут і далі — абсолютні числа, які нині можуть бути инші, як також загалом можуть бути тільки наближеними до точних. Основні дані на сайті зафіксовані станом на 2011—2013 роки.

Зауваги