Депутати Тернопільської обласної ради VII скликання

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук

Список депутатів Тернопільської обласної ради VII скликання, які обрані на місцевих виборах 25 жовтня 2020.

Результати виборів депутатів Тернопільської обласної ради VII скликання підтверджено Постановою Тернопільської обласної територіяльної виборчої комісії № 82 від 16 листопада.

Обрані

  • 17 депутатів обрані від Тернопільської територіяльної організації політичної партії «Европейська Солідарність»;
  • 13 — від Тернопільської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»;
  • 12 — від Тернопільської обласної організації політичної партії «За Майбутнє»;
  • 8 — від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  • 8 — від Тернопільської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»;
  • 6 — від Тернопільської обласної організації політичної партії «Довіра».

Результати виборів оголосила голова Тернопільської обласної територіяльної виборчої комісії Галина Щигельська на першому пленарному засіданні першої сесії Тернопільської обласної ради VII скликання, що відбулося 25 листопада в сесійній залі обласної ради.

У територіяльних виборчих округах


з/п
Ім’я та прізвище Рік
народження
Освіта Посада,
місце роботи[1]
Місце проживання Округ,
від
якого
обрано
Партійність/
партія,
від якої
обрано
1 Назарій Головко 1986 вища директор, ФГ «Агро-Груп» с. Гаї Шевченківські, Тернопільський район 1 член ПП ВО «Свобода», ТОО ВО «Свобода»
2 Богдан Бутковський 1986 вища директор, Тернопільський обласний молодіжний методичний центр м. Тернопіль 2 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
3 Василь Чашка 1995 вища в. о. директора, КТ «ТОІТ Туристичний центр» м. Тернопіль 2 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
4 Ольга Заставна 1983 вища завідувачка юридичного відділення, Галицький коледж імені В. Чорновола м. Тернопіль 2 членкиня ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
5 Іван Мурин 1984 вища в. о. керівника, ДП «Тернопільське державне авіяційне підприємство “Універсал-Авіа”» м. Тернопіль, Тернопільський р-н, Тернопільська обл. 2 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
6 Володимир Мисик 1986 вища заступник директора, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти м. Тернопіль 3 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
7 Тарас Дячун 1989 вища заступник директора з розвитку інформаструктури, КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» с. Нижчі Луб’янки, Тернопільський район 4 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
8 Олег Сиротюк 1978 вища голова, Обласна організація ПП «ВО «Свобода» м. Тернопіль 5 член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
9 Наталя Турецька 1978 вища директорка, Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації м. Тернопіль 6 членкиня ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
10 Денис Милий 1979 вища помічник-консультант народного депутата України (за трудовим договором), Управління справами апарату Верховної Ради України м. Тернопіль 1 безпартійний,
ТТО ПП «Слуга народу»
11 Володимир Семерез 1975 вища директор, ФОП Семерез В. П., лікар ортопед-травматолог, ТОВ «Лікувально-діагностичний центр “Мій лікар”», ФОП Семерез В. П. лікувально-діагностичний центр ТМР м. Тернопіль 2 безпартійний,
ТТО ПП «Слуга народу»
12 Ольга Гевко 1978 вища підприємиця м. Тернопіль 4 безпартійна,
ТТО ПП «Слуга народу»
13 Юрій Яремчук 1982 вища директор, ТОВ «Стейбл», ФОП Яремчук Ю. В. м. Тернопіль 5 безпартійний,
ТТО ПП «Слуга народу»
14 Ігор Сопель 1974 вища тимчасово не працює м. Хоростків, Чортківський район 6 безпартійний,
ТТО ПП «Слуга народу»
15 Микола Риндюк 1958 вища головний лікар, КНП Шумської районної ради «Великодедеркальська районна комунальна лікарня» с. Великі Дедеркали, Кременецький район 1 безпартійний,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
16 Валерій Чоботарь 1976 вища заступник директора, ПП «Водтербуд» с. Байківці, Тернопільський район 2 безпартійний,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
17 Вікторія Кривоніс 1970 вища голова громадської організації «Школа борщівської народної сорочки» м. Тернопіль 2 членкиня ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
18 Василь Кобель 1984 вища керівник відділення, АТ «Комерційний банк “ПриватБанк”» м. Тернопіль 2 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
19 Тарас Юрик 1980 вища голова, громадська спілка «Федерація футболу Тернопільської области» м. Тернопіль 3 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
20 Ірина Шумада 1979 вища начальниця відділу, Тернопільська обласна рада м. Тернопіль 3 членкиня ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
21 Олег Валов 1978 вища тимчасово не працює м. Бережани 3 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
22 Юрій Юрик 1977 вища тимчасово не працює с. Великі Гаї 4 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
23 Юрій Ништа 1972 вища підприємець с. Великі Гаї, Тернопільський район 4 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
24 Василь Градовий 1964 вища директор, ПАП «Дзвін» с. Звиняч, Чортківський район 5 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
25 Ігор Леськів 1970 вища директор, Бучацький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету м. Бучач, Чортківський район 5 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
26 Василь Вислоцький 1967 вища директор, ПСГП «Ягільниця-В» с-ще Нагірянка, Чортківський район 5 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
27 Петро Буринюк 1965 вища генеральний директор (головний лікар), КНП «Заліщицький дитячий центр медичної реабілітації» ТОР м. Заліщики, Чортківський район 6 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
28 Віталій Батіг 1979 вища підприємець м-ко Гусятин, Чортківський район 6 член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
29 Василь Хомінець 1973 вища начальник головного управління, Держпродспоживслужба в Тернопільській области с. Байківці, Тернопільський район 1 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
30 Святослав Лебонтов 1979 вища директор, ТзОВ «Престижбуд Тернопіль» м. Тернопіль 2 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
31 Володимир Гач 1984 вища директор, ТзОВ «ВВЮО-ТРЕЙД» с. Городище, Тернопільський район 3 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
32 Ярослав Дрюченко 1982 вища керівник, транспортний підрозділ «Укрпошти» в Тернопільській области м. Тернопіль 3 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
33 Любомир Крупа 1975 вища заступник голови, Тернопільська обласна рада м-ко Велика Березовиця, Тернопільський район 3 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
34 Алла Стечишин 1982 вища голова, Завадівська сільська рада м. Теребовля, Тернопільський район 4 безпартійна,
ТОО ПП «За майбутнє»
35 Іван Карачка 1970 вища директор, ПАП «Агропродсервіс» с. Трибухівці, Чортківський район 5 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
36 Віктор Твердохліб 1965 вища доцент, Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського м. Тернопіль 6 безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
37 Михайло Пінь 1960 вища заступник начальника відділу комунального майна виконавчого апарату Тернопільської обласної ради с. Озерна Тернопільський район 3 член ПП ВО «Батьківщина»,
ТОО ВО «Батьківщина»
38 Уляна Осінчук 1963 вища завідувачка пологовим відділенням, КНП «Підволочиська центральна районна лікарня» м-ко Підволочиськ, Тернопільський район 4 безпартійна,
ТОО ВО «Батьківщина»
39 Василь Ференц 1960 вища завідувач хірургічним відділенням, КНП «Монастириська центральна районна лікарня» м. Монастириська, Чортківський район 5 член ПП ВО «Батьківщина»,
ТОО ВО «Батьківщина»
40 Роман Мороз 1988 вища лікар-стоматолог, КНП «Борщівська районна лікарня» м. Борщів Чортківський район 6 безпартійний,
ТОО ВО «Батьківщина»
41 Петро Гадз 1960 вища голова наглядової ради, ТзОВ «Бучачагрохлібпром» м. Бучач, Чортківський район 5 безпартійний,
ТОО ПП «Довіра»
42 Ігор Гайдук 1974 вища заступник голови, Тернопільська обласна державна адміністрація м. Хоростків, Чортківський район 6 безпартійний,
ТОО ПП «Довіра»

В єдиному багатомандатному виборчому окрузі


з/п
Ім’я та прізвище Рік
народження
Освіта Посада,
місце роботи[1]
Місце проживання Партійність/
партія,
від якої обрано
1 Михайло Головко 1983 вища директор, ТОВ Фінансова національна група м. Тернопіль член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
2 Віктор Козорог 1990 вища заступник директора, Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації м. Тернопіль Тернопільський район член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
3 Марія Чашка 1975 вища директорка, Тернопільське ВПУ ресторанного бізнесу і торгівлі с-ще В.Березовиця, Тернопільський район членкиня ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
4 Олег Любінський 1965 вища директор, КУТОР ТОШВСМ м. Тернопіль член ПП ВО «Свобода»,
ТОО ВО «Свобода»
5 Володимир Труш 1980 вища голова, Тернопільська обласна державна адміністрація м. Рогатин, Івано-Франківська область безпартійний,
ТОО ПП «Слуга народу»
6 Ігор Жмінка 1968 вища адвокат м. Тернопіль член ПП «Слуга народу»,
ТОО ПП «Слуга народу»
7 Юлія Хаєцька 1982 вища директорка відділення, АТ КБ «ПриватБанк» м. Тернопіль безпартійна,
ТОО ПП «Слуга народу»
8 Степан Барна 1979 вища заступник директора, ТОВ «Протекшн-Груп» м. Тернопіль член ПП «Европейська солідарність»,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
9 Любомир Білик 1953 вища директор, Чортківський державний медичний коледж м. Чортків, Чортківський район безпартійний,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
10 Ольга Поляк 1970 вища директорка, Потуторський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» с. Тростянець, Тернопільський район безпартійна,
ТТО ПП «Европейська солідарність»
11 Іван Чайківський 1972 вища народний депутат України, Верховна Рада України с. Великий Ходачків, Тернопільський район член ПП «За майбутнє»,
ТОО ПП «За майбутнє»
12 Володимир Болєщук 1974 вища фізична особа – підприємець м. Тернопіль член ПП «За майбутнє»,
ТОО ПП «За майбутнє»
13 Наталія Онишків 1983 вища завідувачка відділення, КНП Бережанська центральна районна лікарня с. Літятин, Тернопільський район безпартійна,
ТОО ПП «За майбутнє»
14 Володимир Вермінський 1966 вища тимчасово не працює с. Чистилів, Тернопільський район безпартійний,
ТОО ПП «За майбутнє»
15 Василь Деревляний 1962 вища перший заступник голови, Тернопільська обласна рада м. Тернопіль член ПП ВО «Батьківщина»,
ТОО ВО «Батьківщина»
16 Іван Бугай 1962 вища начальник,Тернопільський зональний відділ Військової служби правопорядку м. Тернопіль безпартійний,
ТОО ВО «Батьківщина»
17 Наталія Марків 1977 вища генеральна директорка, Тернопільське обласне виробничо-торгове аптечне об’єднання м. Тернопіль безпартійна,
ТОО ВО «Батьківщина»
18 Любов Бочан 1985 вища головна експертка з неврології Тернопільської області, завідувачка другим відділенням неврології, Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня м. Тернопіль безпартійна,
ТОО ВО «Батьківщина»
19 Микола Люшняк 1974 вища народний депутат України, Верховна Рада України с. Петриків, Тернопільський район член ПП «Довіра»,
ТОО ПП «Довіра»
20 Віталій Шафранський 1975 вища помічник-консультант народного депутата України, Верховна Рада України м-ко Микулинці, Тернопільський район член ПП «Довіра»,
ТОО ПП «Довіра»
21 Ольга Ярмоленко 1958 вища начальниця Управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА м. Тернопіль безпартійна,
ТОО ПП «Довіра»
22 Ольга Насалик 1985 вища тимчасово не працює с-ще Микулинці, Тернопільський район безпартійна,
ТОО ПП «Довіра»

Заміна депутатів

5 депутатів, які пройшли до обласної ради, відмовилися від мандатів[2]

  • 19 листопада Іван Чайківський, обраний за списком партії «За майбутнє», відмовився від мандату депутата ТОР, зберігщи за собою мандат народного депутата України[3]; його місце зайняв Олег Боберський;
  • Микола Люшняк, обраний за списком партії «Довіра», відмовився від мандату депутата ТОР, зберігши за собою мандат народного депутата України; його місце зайняв Олег Войцишин;
  • замість Ольги Гевко від партії «Слуга народу» — депутатом стає Ярослав Захарків;
  • замість Ольги Насалик від партії «Довіра» — Олег Щиголь;
  • замість Віктора Козорога від ВО «Свобода» — Михайло Тимошик[4].

За абеткою (чинні)

  1. Степан Барна
  2. Віталій Батіг
  3. Любомир Білик
  4. Олег Боберський
  5. Володимир Болєщук
  6. Любов Бочан
  7. Іван Бугай
  8. Петро Буринюк
  9. Богдан Бутковський
  10. Олег Валов
  11. Володимир Вермінський
  12. Василь Вислоцький
  13. Олег Войцишин
  14. Петро Гадз
  15. Ігор Гайдук
  16. Володимир Гач
  17. Михайло Головко
  18. Назарій Головко
  19. Василь Градовий
  20. Василь Деревляний
  21. Ярослав Дрюченко
  22. Тарас Дячун
  23. Ігор Жмінка
  24. Ольга Заставна
  25. Ярослав Захарків
  26. Іван Карачка
  27. Василь Кобель
  28. Вікторія Кривоніс
  29. Любомир Крупа
  30. Святослав Лебонтов
  31. Ігор Леськів
  32. Олег Любінський
  33. Наталія Марків
  34. Денис Милий
  35. Володимир Мисик
  36. Роман Мороз
  37. Іван Мурин
  38. Юрій Ништа
  39. Наталія Онишків
  40. Уляна Осінчук
  41. Михайло Пінь
  42. Ольга Поляк
  43. Микола Риндюк
  44. Володимир Семерез
  45. Олег Сиротюк
  46. Ігор Сопель
  47. Алла Стечишин
  48. Віктор Твердохліб
  49. Михайло Тимошик
  50. Володимир Труш
  51. Наталя Турецька
  52. Василь Ференц
  53. Юлія Хаєцька
  54. Василь Хомінець
  55. Василь Чашка
  56. Марія Чашка
  57. Валерій Чоботарь
  58. Віталій Шафранський
  59. Ірина Шумада
  60. Олег Щиголь
  61. Тарас Юрик
  62. Юрій Юрик
  63. Юрій Яремчук
  64. Ольга Ярмоленко

Головою ради обрано Михайла Головка, за якого проголосувало 38 з 62 присутніх депутатів. Першим заступником став Володимир Болєщук, заступником — Ігор Сопель.

Джерела

Основні

Примітки

  1. 1,0 1,1 На час виборів 25 жовтня 2020.
  2. Боденчук, Б. Двоє депутатів, які пройшли до Тернопільської облради, не подали документи для реєстрації до ОВК / Богдан Боденчук // Суспільне. — 2020. — 23 лист. — 19:37.
  3. Бучко, О. Іван Чайківський відмовився від отриманих мандатів депутата Тернопільської обласної і міських рад / Оксана Бучко // Терен. — 2020. — 19 лист. — 14:03.
  4. Власне дослідження Миколи Василечка.

Зауваги


* * * ••• Тернопільська область •••
Райони Створені 17 липня 2000:
КременецькийТернопільськийЧортківський

Скасовані 1959 (01.1940—03.1959):
БілобожницькийБуданівськийГримайлівськийНовосільськийПробіжнянськийСкала-ПодільськийСтрусівськийКоропецький (до 06.1940 — Устя-Зеленський)
Скасовані 1962 (01.1940—12.1962):
ВеликоборківськийВеликоглибочецькийВишнівецькийЗаложцівськийЗолотниківськийЗолотопотіцькийВеликодедеркальський (10.1940 — Катербурзький)КозлівськийКопичинецькийМельнице-ПодільськийМикулинецькийПочаївськийСкалатськийТовстенський
Скасовані 2000 (01.1940—17.07.2020):
БережанськийБорщівськийБучацькийГусятинськийЗаліщицькийЗбаразькийЗборівськийКозівськийКременецькийЛановецькийМонастириський (01.1940—12.1962; від 12.1966)ПідволочиськийПідгаєцький (01.1940—12.1962; від 12.1991)ТеребовлянськийТернопільський (від 12.1966)ЧортківськийШумський

Громади Існують:
БайковецькаБережанськаБілецькаБілобожницькаБільче-ЗолотецькаБорсуківськаБорщівськаБучацькаВасильковецькаВеликоберезовицькаВеликобірківськаВеликогаївськаВеликодедеркальськаВишнівецькаГримайлівськаГусятинськаЗаводськаЗаліщицькаЗалозецькаЗбаразькаЗборівськаЗолотниківськаЗолотопотіцькаІване-ПустенськаІванівськаКозівськаКозлівськаКолиндянськаКопичинецькаКоропецькаКременецькаКупчинецькаЛановецькаЛопушненськаМельнице-ПодільськаМикулинецькаМонастириськаНагірянськаНараївськаОзернянськаПідволочиськаПідгаєцькаПідгороднянськаПочаївськаСаранчуківськаСкала-ПодільськаСкалатськаСкориківськаТеребовлянськаТернопільськаТовстенськаТрибухівськаХоростківськаЧортківськаШумська

Скасовані:
ВікнянськаДорогичівськаКолодненськаКоцюбинськаМлиновецькаНастасівськаНовосільськаОзерянськаЧернихівецька
Не створені:
БуданівськаВеликоглибочецькаЖуківськаОстрівськаСтрусівська

Окремо див. Влада ТернопільщиниМіста Тернопільщини