Депутати Тернопільської обласної ради (список за абеткою)

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук

Список депутатів Тернопільської обласної ради 1994—2019 років (за абеткою):

  1. Андрунців Михайло Васильович
  2. Андрушків Богдан Миколайович
  3. Апостол Михайло Володимирович
  4. Бабала Василь Васильович
  5. Бабій Сергій Арсенович
  6. Бабій Іван Іванович
  7. Бабій Ольга Павлівна
  8. Байрак Сергій Нестерович
  9. Баконь Ігор Йосипович
  10. Балан Степан Миколайович
  11. Банадига Ольга Омелянівна
  12. Баран Ірина Петрівна
  13. Баранець Ярослав Дмитрович
  14. Барна Степан Степанович
  15. Барчук Олег Олександрович
  16. Бас Тарас Ярославович
  17. Басараба Роман Іванович
  18. Батрин Павло Іванович
  19. Батринчук Борис Леонідович
  20. Башта Олександр Ілліч
  21. Бевський Богдан Михайлович
  22. Бейко Борислав Миколайович
  23. Бенько Руслан Степанович
  24. Березовський Юрій Романович
  25. Берник Мирон Степанович
  26. Бицюра Леонід Олексійович
  27. Білик Антон Іванович
  28. Білик Любомир Степанович
  29. Білик Мирослав Миколайович
  30. Більчук Микола Миколайович
  31. Біскуп Степан Іванович
  32. Боберський Олег Володимирович
  33. Бобко Володимир Олегович
  34. Богуш Андрій Петрович
  35. Боднар Степан Миколайович
  36. Бойко Володимир Богданович
  37. Бойчук Іван Васильович
  38. Болєщук Володимир Михайлович
  39. Боровий Модест Володимирович
  40. Боярський Вадим Андрійович
  41. Боярчук Андрій Володимирович
  42. Буграк Володимир Васильович
  43. Була Петро Володими-рович
  44. Буртняк Михайло Миколайович
  45. Бусько Олександра Петрівна
  46. Бутковський Богдан Леонідович
  47. Бучковський Мирон Михайлович
  48. Валігурський Ярослав Іванович
  49. Вардинець Ігор Степанович
  50. Васенда Володимир Романович
  51. Василишин Андрій Володимирович
  52. Василіцький Роман Романович
  53. Василюк Лариса Володимирівна
  54. Васько Петро Зеновійович
  55. Венгер Богдан Левкович
  56. Вершигора Володимир Григорович
  57. Вибираний Павло Васильович
  58. Вивюрка Степан Васильович
  59. Видойник Галина Іванівна
  60. Винницький Орест Іванович
  61. Вислоцький Василь Михайлович
  62. Вітвіцький Олег Іванович
  63. Вовк Василь Григорович
  64. Вовчок Андрій Миколайович
  65. Вовчок Інна Ігорівна
  66. Вовчук Петро Богданович
  67. Вороблевський Богдан Іванович
  68. Воронін Володимир Миколайович
  69. Вуїв Іван Теофільович
  70. Гавдида Іван Михайлович
  71. Гавдида Наталія Іванівна
  72. Гаврилишин Володимир Петрович
  73. Гавришків Святослав Любомирович
  74. Гадз Петро Іванович
  75. Галяс Ярослав Дмитрович
  76. Гарбузяк Степан Іванович
  77. Гасюк Осип Амброзович
  78. Гевко Богдан Матвійович
  79. Герета Ігор Петрович
  80. Гірняк Мирослав Ярославович
  81. Гладун Володимир Федорович
  82. Глібов Пилип Онисимович
  83. Гнатишин Василь Григорович
  84. Гнатів Микола Ярославович
  85. Голик Богдан Євгенович
  86. Голик Петро Павлович
  87. Головач Микола Йосифович
  88. Горохівський Антон Миколайович
  89. Градовий Василь Степанович
  90. Гребеняк Тарас Володимирович
  91. Грицаюк Віктор Григорович
  92. Гук Олег Володимирович
  93. Гульовський Володимир Орестович
  94. Гуменний Ігор Богданович
  95. Гуменюк Микола Миколайович
  96. Гусак Софія Петрівна
  97. Гута Іван Миколайович
  98. Гутор Михайло Степанович
  99. Данильчик Катерина Іванівна
  100. Данилюк Сергій Андрійович
  101. Демчишин Сергій Ілліч
  102. Демчук Світлана Леонтіївна
  103. Деревляний Василь Тимофійович
  104. Джоджик Ярослав Іванович
  105. Дзьордзьо Юрій Павлович
  106. Дзюбан Юрій Іванович
  107. Дикий Мирон Петрович
  108. Довгалюк Віктор Петрович
  109. Долинний Володимир Васильович
  110. Долішняк Дмитро Михайлович
  111. Дорохов Валерій Олексійович
  112. Дронь Павло Ярославович
  113. Дутка Іван Володимирович
  114. Дутка Євген Миколайович
  115. Дутчак Михайло Антонович
  116. Жирук Володимир Степанович
  117. Жовтюк Василь Ярославович
  118. Жукінський Анатолій Олександрович
  119. Журавель Ярослав Іванович
  120. Закалюк Зеновій Іванович
  121. Заліщук Володимир Васильович
  122. Запорожець Віктор Васильович
  123. Зарембський Богдан Іванович
  124. Зарівний Василь Миколайович
  125. Заріцька Надія Романівна
  126. Зарічна Оксана Несторівна
  127. Заруцький Юрій Романович
  128. Заставна Ольга Петрівна
  129. Збриський Василь Миронович
  130. Зварич Орест Богданович
  131. Іванишин Володимир Васильович
  132. Іванів Андрій Богданович
  133. Івашко Ілля Васильович
  134. Казновецький Володимир Лук’янович
  135. Калявський Юрій Романович
  136. Камінський Володимир Володимирович
  137. Капуста Тарас Ярославович
  138. Караванський Олег Іванович
  139. Каратаєв Віталій Володимирович
  140. Карп’як Ярослав Йосипович
  141. Карпик Ярослав Михайлович
  142. Качаловська Оксана Петрівна
  143. Качмарський Ігор Володимирович
  144. Кварцяний Юрій Андрійович
  145. Кидонь Олександра Сергіївна
  146. Кінах Олег Петрович
  147. Кісь Іван Іванович
  148. Кобзар Богдан Михайлович
  149. Кобіс Степан Володимирович
  150. Ковальчук Володимир Михайлович
  151. Козак Андрій Степанович
  152. Козаков Григорій Костянтинович
  153. Козира Ілля Савович
  154. Колінець Володимир Володимирович
  155. Колодка Нестор Михайлович
  156. Коломийчук Василь Степанович
  157. Комінко Ігор Степанович
  158. Кондира Степан Володимирович
  159. Коритко Ігор Іванович
  160. Корицький Григорій Іванович
  161. Костик Антон Михайлович
  162. Костишин Степан Володимирович
  163. Костів Олег Євстахійович
  164. Костів-Гуска Ганна Михайлівна
  165. Котовський Ярослав Павлович
  166. Коцемір Сергій Вікторович
  167. Коціра Степан Євгенович
  168. Коціра Степан Євгенович
  169. Коцюбко Володимир Михайлович
  170. Кравець Василь Павлович
  171. Крекотень Мар’ян Володимирович
  172. Кривонос Володимир Павлович
  173. Крижовачук Олег Петрович
  174. Крисак Іван Богданович
  175. Кріцак Михайло Антонович
  176. Крук Володимир Миколайович
  177. Крупа Любов Миколаївна
  178. Крупа Любомир Левкович
  179. Крупа Марія Петрівна
  180. Крушельницький Зіновій Володимирович
  181. Кузик Мирон Григорович
  182. Кузів Павло Григорович
  183. Кулачковський Володимир Володимирович
  184. Кулик Степан Михайлович
  185. Кульпа Петро Володимирович
  186. Кульчинський Богдан Георгійович
  187. Курило Володимир Михайлович
  188. Курило Орест Степанович
  189. Курницький Іван Іванович
  190. Кухарський Теодозій Васильович
  191. Кучер Валентина Дмитрівна
  192. Кушлик Богдан Іванович
  193. Кушнір Ігор Богданович
  194. Лазар Михайло Павлович
  195. Лазаренко Юрій Вікторович
  196. Ларва Віталій Михайлович
  197. Левків Богдан Євгенович
  198. Левченко Іван Трохимович
  199. Левчук Олександр Петрович
  200. Левчук Степан Петрович
  201. Легкодух Іван Григорович
  202. Ленчук Іванна Андріївна
  203. Леськів Ігор Юрійович
  204. Липка Василь Богданович
  205. Лис Євген Євгенович
  206. Лисак Віталій Франкович
  207. Ліснічук Ігор Захарович
  208. Лісовський Володимир Романович
  209. Лобода Валентина Федорівна
  210. Любінський Олег Євгенович
  211. Максимов Віталій Вікторович
  212. Маланюк Володимир Степанович
  213. Малецький Юрій Романович
  214. Мальований Михайло Іванович
  215. Мандзюк Наталія Михайлівна
  216. Марків Петро Євгенович
  217. Мармус Володимир Васильович
  218. Мартинюк Василь Іванович
  219. Марущак Іван Петрович
  220. Масник Наталія Богданівна
  221. Матвійків Микола Михайлович
  222. Матковський Анатолій Борисович
  223. Мацко Людмила Миколаївна
  224. Ментух Фелікісім Андрійович
  225. Мерена Ігор Семенович
  226. Мизак Мирослав Степанович
  227. Миколенко Михайло Архипович
  228. Миколенко Олег Михайлович
  229. Миколюк Нестор Стефанович
  230. Мирончук Володимир Миколайович
  231. Миронюк Богдан Степанович
  232. Мисик Володимир Святославович
  233. Мисюк Лариса Володимирівна
  234. Михальчук Ігор Богданович
  235. Мізинчук Степан Іванович
  236. Мізоцький Олег Сергійович
  237. Місько Віктор Володимирович
  238. Мороз Ігор Петрович
  239. Муц Орест Павлович
  240. Навольський Іван Михайлович
  241. Навольський Ярослав Михайлович
  242. Навроцький Роман Ярославович
  243. Невістюк Іван Васильович
  244. Негода В’ячеслав Андронович
  245. Нитка Роман Олегович
  246. Овчарук Віктор Вікторович
  247. Олійник Богдан Степанович
  248. Олійник Василь Михайлович
  249. Олійник Михайло Іванович
  250. Олійник Орест Михайлович
  251. Ольшаковський Ігор Михайлович
  252. П’яла Ярослава Павлівна
  253. Павличак Сергій Володимирович
  254. Павлів Ростислав Йосипович
  255. Павліський Василь Михайлович
  256. Паньків Богдан Іванович
  257. Панькуш Іван Степанович
  258. Паращинець Микола Софатович
  259. Парило Омеляна Омелянівна
  260. Пастух Тарас Тимофійович
  261. Петренко Сергій Петрович
  262. Петрів Ярослав Петрович
  263. Петровський Володимир Михайлович
  264. Петрук Ліна Георгіївна
  265. Пилипів Микола Іванович
  266. Пиріг Ігор Миколайович
  267. Підгірна Стефанія Іванівна
  268. Пінь Михайло Миколайович
  269. Пінязь Григорій Євгенович
  270. Плисюк Олена Ігорівна
  271. Поляк Ольга Михайлівна
  272. Попадинець Ігор Миколайович
  273. Попик Василь Олександрович
  274. Попко Василь Петрович
  275. Прокопів Олександр Зіновійович
  276. Проник Юрій Дмитрович
  277. Пудлик Юрій Йосипович
  278. Раїнчук Зеновій Геронович
  279. Ракочий Богдан Дмитрович
  280. Ратушняк Андрій Мирославович
  281. Ребрина Василь Миколайович
  282. Рекуш Ірина Володимирівна
  283. Римар Лариса Іванівна
  284. Риндюк Микола Васильович
  285. Рій Євген Васильович
  286. Рокочий Богдан Дмитрович
  287. Романишин Ольга Михайлівна
  288. Романків Ігор Петрович
  289. Романюк Євстахій Володимирович
  290. Рослий Юрій Володимирович
  291. Росоловський Володимир Олексійович
  292. Рубльовський Володимир Антонович
  293. Русенко Андрій Орестович
  294. Сава Михайло Михайлович
  295. Савіцький Ігор Іванович
  296. Савків Олексій Богданович
  297. Савчук Олександр Петрович
  298. Самсоненко Олександр Феодосійович
  299. Сандій Микола Григорович
  300. Свистун Роман Васильович
  301. Семанишин Борис Васильович
  302. Синишин Іван Миколайович
  303. Синоверський Любомир Васильович
  304. Сиротюк Олег Мирославович
  305. Скалецький Ігор Миколайович
  306. Скибньовський Михайло Васильович
  307. Сливка Роман Михайлович
  308. Сличенюк Михайло Ярославович
  309. Сліпець Петро Ярославович
  310. Слободян Ірина Любомирівна
  311. Смакоуз Віталій Георгійович
  312. Солтис Михайло Йосипович
  313. Сосницький Валерій Володимирович
  314. Сохацький Михайло Петрович
  315. Стадник Олександр Михайлович
  316. Стадницька Людмила Михайлівна
  317. Стасишин Олександр Сергійович
  318. Стаюра Володимир Іванович
  319. Стебло Микола Іванович
  320. Степаненко Олександр Михайлович
  321. Стиранка Ярослав Володимирович
  322. Стойко Іван Михайлович
  323. Строцень Богдан Степанович
  324. Сувалко Ярослав Іванович
  325. Суканець Михайло Володимирович
  326. Сусук Богдан Теодорович
  327. Схаб Валерій Степанович
  328. Тарасюк Ігор Григорович
  329. Тарашевський Сергій Олександрович
  330. Темченко Олександр Іванович
  331. Тимошик Михайло Морозенкович
  332. Тимчишин Володимир Іванович
  333. Ткач Володимир Михайлович
  334. Токаренко Юрій Мефодійович
  335. Токарський Степан Володимирович
  336. Томунь Василь Йосипович
  337. Тофан Петро Іванович
  338. Трач Андрій Петрович
  339. Триснюк Василь Миколайович
  340. Троян Степан Матвійович
  341. Турецька Наталя Іванівна
  342. Турецький Степан Петрович
  343. Улішак Алла Кирилівна
  344. Урсуляк Мирослав Степанович
  345. Усенко Олександр Борисович
  346. Фальфушинський Іван Макарович
  347. Федик Олег Володимирович
  348. Федик Павло Дмитрович
  349. Федуна Андрій Федорович
  350. Ференц Василь Володимирович
  351. Фидрин Віталій Михайлович
  352. Фреяк Йосип Васильович
  353. Хаварівський Богдан Васильович
  354. Харчишин Володимир Євгенович
  355. Хацановський Іван Станіславович
  356. Хлопась Андрій Антонович
  357. Хмельницький Геннадій Казимирович
  358. Хміль Стефан Володимирович
  359. Хомінець Василь Петрович
  360. Цаль Ярослава Володимирівна
  361. Царьова Ольга Степанівна
  362. Цвігун Михайло Михайлович
  363. Цибульський Андрій Іванович
  364. Чачо Олександр Іванович
  365. Чашка Марія Теодорівна
  366. Чибрас Володимир Михайлович
  367. Чорний Володимир Павлович
  368. Чорноокий Микола Семенович
  369. Чубата Дарія Дмитрівна
  370. Чубатий Володимир Євгенович
  371. Чубатий Віктор Дмитрович
  372. Чубатий Володимир Євгенович
  373. Шаварин Ганна Миколаївна
  374. Шафранський Віталій Богданович
  375. Швець Сергій Петрович
  376. Шевчук Федір Назарович
  377. Шевчук Василь Ігорович
  378. Шевчук Євген Михайлович
  379. Шевчук Іван Степанович
  380. Шевчук Федір Назарович
  381. Шепета Віктор Михайлович
  382. Шергей Григорій Платонович
  383. Шкільний Володимир Петрович
  384. Шкільний Михайло Михайлович
  385. Шпікула Маріан Васильович
  386. Штогрин Йосип Іванович
  387. Штогрин Микола Олександрович
  388. Шуль Оксана Мирославівна
  389. Шуляр Олег Богданович
  390. Щепановський Адам Михайлович
  391. Юрій Сергій Ілліч
  392. Юхимець Ігор Юрійович
  393. Яворський Геннадій Іванович
  394. Яворський Назар Іванович
  395. Якубишин Богдан Кузьмович
  396. Якубовський Богдан Миколайович
  397. Янович Петро Захарович
  398. Яремчук Роман Юліанович
  399. Яциковський Богдан Ігорович
  400. Яцух Степан Степанович
  401. Ященко Василь Миколайович

Джерела

  • Власне дослідження автора за списками депутатів обласної ради.

Зауваги


••• Влада Тернопільської области •••
Обласні органи влади Тернопільська обласна радаТернопільська обласна державна адміністрація
Районні
державні адміністрації
БережанськаБорщівськаБучацькаГусятинськаЗаліщицькаЗбаразькаЗборівськаКозівськаКременецькаЛановецькаМонастириськаПідволочиськаПідгаєцькаТеребовлянськаТернопільськаЧортківськаШумська
Районні ради БережанськаБорщівськаБучацькаГусятинськаЗаліщицькаЗбаразькаЗборівськаКозівськаКременецькаЛановецькаМонастириськаПідволочиськаПідгаєцькаТеребовлянськаТернопільськаЧортківськаШумська
Міські ради міст обласного значення: БережанськаКременецькаТернопільськаЧортківська
міст районного значення: БорщівськаБучацькаЗаліщицькаЗбаразькаЗборівськаКопичинськаЛановецькаМонастириськаПідгаєцькаПочаївськаСкалатськаТеребовлянськаХоростківськаШумська
Селищні ради ВеликоберезовицькаВеликобірківськаГримайлівськаГусятинськаДружбівськаЗаводськаЗалозецькаЗолотопотіцькаКозівськаКозлівськаКоропецькаМельнице-ПодільськаМикулинецькаПідволочиськаСкала-Подільська
П/Р Окремо див. Громади Тернопільської области