Гуцайлюк (прізвище)

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук

Information icon4.svg Прізвище кількох осіб, пов'язаних з Тернопільщиною. Сторінка значень містить посилання на статті та/або коротку довідку про кожного з них.

Гуцайлюк — українське прізвище.

Відомости

За даними сайту «Рідні» (станом на січень 2020) в Україні у 2011—2013 проживало 59[1] осіб з прізвищем Гуцайлюк, найпопулярніші імена: Ігор, Ірина.

Найбільше носіїв цього прізвища проживає на Тернопільщині — 41, найчисельніше в Підволочиському районі — 21, також у Тернопільському — 2, Чортківському — 1, місті Тернополі — 17.

Носії прізвища проживають також у Волинській, Полтавській областях, а також у Криму, містах Дніпрі, Ковелі, Красноармійську та Хмельницькому.

Тернопільці

  • Василь Гуцайлюк (1891, с. Супранівка в околиці Підволочиська — 1955, місце народження невідоме) — український громадсько-політичний діяч, працівник Наркомату закордонних справ УРСР;
  • Зіновій Гуцайлюк (нар. 6 січня 1950, с. Супранівка в околиці Підволочиська) — український вчений-економіст;
  • Павло Гуцайлюк (1901, с. Супранівка в околиці Підволочиська — 30 липня 1958, м. Нюрнберґ, Німеччина) — український освітянин, учасник національно-визвольних змагань.

Подібні прізвища

Серед тернопільців зустрічаються також прізвища Гуцал, Гуцалюк та инші.

Примітки

  1. Ці дані нині можуть бути инші, як також загалом можуть бути тільки наближеними до точних. Основні дані на сайті зафіксовані станом на 2011—2013 роки.

Джерела

Зауваги