Гуцайлюк (прізвище)

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук

Information icon4.svg Прізвище кількох осіб, пов'язаних з Тернопільщиною. Сторінка значень містить посилання на статті та/або коротку довідку про кожного з них.

Гуцайлюк — українське прізвище.

Відомости

За даними сайту «Рідні» станом на січень 2020 в Україні проживало 59[1] осіб з прізвищем Гуцайлюк, найпопулярніші імена: Ігор, Ірина.

Найбільше носіїв цього прізвища проживає на Тернопільщині — 41, найчисельніше в Підволочиському районі — 21, також у Тернопільському — 2, Чортківському — 1, місті Тернополі — 17.

Носії прізвища проживають також у Волинській, Полтавській областях, а також у Криму, містах Дніпрі, Ковелі, Красноармійську та Хмельницькому.

Тернопільці

  • Василь Гуцайлюк (1891, с. Супранівка в околиці Підволочиська — 1955, місце народження невідоме) — український громадсько-політичний діяч, працівник Наркомату закордонних справ УРСР;
  • Зіновій Гуцайлюк (нар. 6 січня 1950, с. Супранівка в околиці Підволочиська) — український вчений-економіст;
  • Павло Гуцайлюк (1901, с. Супранівка в околиці Підволочиська — 30 липня 1958, м. Нюрнберґ, Німеччина) — український освітянин, учасник національно-визвольних змагань.

Подібні прізвища

Серед тернопільців зустрічаються також прізвища Гуцал, Гуцалюк та инші.

Примітки

  1. Тут і далі — абсолютні числа, які нині можуть бути инші, як також загалом можуть бути тільки наближеними до точних. Основні дані на сайті зафіксовані станом на 2011—2013 роки.

Джерела

Зауваги