Головна сторінка

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук

Bullet-blue.png Люби рідний край! Шануй українське! Bullet-blue.png

Тернопіль - Передноворіччя - Вертеп на Театральному майдані - 10127311.jpg
Вітаємо Вас у «Тернопільській енциклопедії» — мережевій енциклопедії про Тернопілля!
Якщо Ви цікавитеся краєзнавством, долучайтеся до проекту, адже «Тернопільська енциклопедія» — відкрита для всіх, хто любить рідний край і прагне поширювати інформацію про нього, тернопільців і тернополян в усьому світі!
З Різдвом Христовим! З Новим роком!
 : : 
 : : 
 : : 
Сьогодні середа,
17 січня 2018 року.
У «Тернопільській енциклопедії» — 
вже 1729 статей!

На відміну від «Вікіпедії», де існують жорсткі критерії значимості для осіб місцевого рівня, у «Тернопільській енциклопедії» таких обмежень нема!

Для нас важливими є всі науковці, митці, освітяни, політики, депутати і керівники обласного та районного рівнів, інші відомі на теренах краю особистості чи ті, що зробили вагомий внесок у розвиток науки, мистецтва, літератури, економіки, спорту та інших галузей діяльності Тернопільщини. Важливими є всі школи, художні колективи, установи, організації, книги, твори, підприємства, пам’ятники та багато іншого.

Але, на відміну від «Вікіпедії», яку може редагувати кожен, тут можуть редагувати люди тільки під власним ім’ям і з усією відповідальністю за написане. Водночас тут можна подавати оригінальне дослідження, яке не дозволяється на «Вікіпедії».

«Тернопільська енциклопедія» перебуває на початковому етапі наповнення інформацією. Зважте, що над цим працює поки що тільки один редактор, тому за кількадесят днів створити сотні чи тисячі повнотекстових статей просто фізично нездійсненно. Якщо ви не знайшли тут потрібної інформації, сміливо шукайте її тим часом деінде.

Більше про «Тернопільську енциклопедію» читайте тут.

Ternopil regions.svg
Coat of Arms of Ternopil Oblast (2001-2003).svg
Головна стаття тижня
 • Ред. • 
Ternopilske-dzherelo-5870.jpg

Терно́пільське джерело́ — гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення в Україні. Витікало біля Співочого поля в парку Національного відродження міста Тернополя. Станом на 2017 рік у джерелі зникла вода. Джерело оголошене об'єктом природно-заповідного фонду рішенням виконкому Тернопільської обласної ради № 496 від 26 грудня 1983 року. Перебуває у віданні КП «Об'єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя».


Nuvola apps date.svg
17 січня в історії Тернопілля
 • Усі • Ред. день • Ред. ш. • 

Народилися

У Тернополі

Померли


Більше про цей день в історії Тернопільщини читайте в статті 17 січня.


 
Current event marker.svg
Найголовніші новини краю
 • Ред. • 
Picframe.svg
Вибрані зображення
 • Ред. •