Богдан Ничик

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук
Господарник, громадський діяч
Богдан Ничик
Богдан Ничик
Богдан Ничик
Народження: 5.08.1941,
с. Надрічне, нині Золотниківська громада, Тернопільський район, Тернопільська область, Україна
Громадянство: українець,
size УРСРsize Україна
Родина: батько — Степан
Освіта: Львівський поліграфічний інститут
Робота: працював на керівних посадах у районній пресі в Підволочиську і Ланівцях; заступник начальника Тернопільського обласного управління у справах преси та інформації; директор видавництва «Рада»
Громадська діяльність: член комітету з нагородження премії імені Братів Богдана та Левка Лепких
Відзнаки: лавреат премії імені Братів Богдана та Левка Лепких

Богдан Ни́чик (нар. 5 серпня 1941, с. Надрічне, нині Україна) — український господарник, організатор книговидавничої справи та місцевої преси, редактор.

Життєпис

Лавреати премії імені Братів Лепких 2014 року: Тернопільська обласна школа мистецтв (директор Остап Гайдукевич), Оксана Ваврик, Богдан Ничик, Іван Максимів

Богдан Ничик, син Степана, народився 5 серпня 1941 року в селі Надрічному в околиці Теребовлі (нині село у складі Золотниківської громади Тернопільського району Тернопільської области України).

1965 закінчив Львівський поліграфічний інститут (нині Українська академія друкарства).

Працював на керівних посадах у районній пресі в Підволочиську і Ланівцях.

У 1975—2002 — заступник начальника Тернопільського обласного управління у справах преси та інформації; від 2003 — директор видавництва «Рада» Тернопільської обласної ради.

Вніс вагомий вклад у розбудову матеріяльно-технічної бази видавництв та місцевих ЗМІ; співзасновник і член редколегії літературно-мистецького та громадсько-політичного журналу «Тернопіль» і газети «Русалка Дністрова»; член комітету з нагородження премії імені Братів Богдана та Левка Лепких, співзасновник благодійного фонду імені Братів Богдана та Левка Лепких[1].

Родина

На даний час ця інформація для редакторів статті є невідомою або ще не опрацьовані відповідні джерела.

Відзнаки

Лавреат премії імені Братів Богдана та Левка Лепких (2014) — за громадсько-культурну діяльність і серію статей про творчість Богдана Лепкого[2].

Джерела

Основне

Примітки

  1. БФ ім. Братів Лепких // You Control.
  2. Богданюк, Т. У сім'ї лауреатів премії Лепких — поповнення / Тарас Богданюк // Свобода. — 2015. — № 3 (16 січ.). — С. ?.

Зауваги