Берестянський (прізвище)

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук

Information icon4.svg Прізвище кількох осіб, пов'язаних з Тернопільщиною. Сторінка значень містить посилання на статті та/або коротку довідку про кожного з них.

Берестянська, Берестянський — українське прізвище.

Відомости

За даними сайту «Рідні» (станом на грудень 2019) в Україні у 2011—2013 проживало 47[1] осіб з прізвищем Берестянський(Берестянська), найпопулярніші імена: Роман, Ольга.

Найбільше носіїв цього прізвища проживає в Теребовлянському районі на Тернопільщині — 23, також у Збаразькому — 3, Лановецькому — 2, та в м. Тернополі — 8. Берестянські проживають також у містах Львові та Харкові.

Тернопільці

  • Володимир і Григорій Берестянські — усусуси із с. Заздрості в околиці Теребовлі;
  • Володимир Берестянський (нар. 17 січня 1920, с. Слобідка Струсівська (нині с. Кам'янка) в околиці Теребовлі) — український громадський і церковний діяч;
  • Михайло Берестянський (псевдо «Берізка»; 21 листопада 1924, с. Заздрість в околиці Теребовлі — 15 червня 2005, м. Тернопіль) — учасник національно-визвольних змагань;
  • Юлія Берестянська-Сидор (нар. 20 грудня 1920, м. Теребовля) — українська лікарка, громадська діячка.

Див. також

Подібні прізвища

Инше

  • Берестки — урочище біля с. Сухостава в околиці Копичинців;
  • Бересток — село в околиці Заліщиків.

Джерела

Основні

Примітки

  1. Ці дані нині можуть бути инші, як також загалом можуть бути тільки наближеними до точних. Основні дані на сайті зафіксовані станом на 2011—2013 роки.

Зауваги