Банак (прізвище)

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук

Information icon4.svg Прізвище кількох осіб, пов'язаних з Тернопільщиною. Сторінка значень містить посилання на статті та/або коротку довідку про кожного з них.

Банак — українське прізвище.

Відомости

За даними сайту «Рідні» (станом на грудень 2019) в Україні у 2011—2013 проживало 32[1] особи з прізвищем Банак, найпопулярніші імена: Роман, Парасковія.

Носії прізвища проживають у м. Львові, Києві та на Тернопільщині, найкомпактніше в с. Ценові в околиці Козови — 18, також у Зборівському районі — 2, та м. Тернополі — 5.

Тернопільці

  • Павлина Банак (дата народження невідома, правдоподібно с. Ценів в околиці Підгайців — дата і місце смерти невідомі) — голова жіночого товариства «Союз Українок»;
  • Степан Банак (дата народження невідома, правдоподібно с. Ценів в околиці Підгайців — дата смерти невідома, правдоподібно між 1940—1952, місце смерти невідоме) — учасник національно-визвольних змагань 1940-х—1950-х.

Подібні прізвища

  • Також серед тернопільців зустрічаються прізвища Банар, Банах та инші.

Джерела

Основне

Примітки

  1. Ці дані нині можуть бути инші, як також загалом можуть бути тільки наближеними до точних. Основні дані на сайті зафіксовані станом на 2011—2013 роки.

Зауваги