Бабала (прізвище)

Матеріал з Тернопедії
Перейти до: навігація, пошук

Information icon4.svg Прізвище кількох осіб, пов'язаних з Тернопільщиною. Сторінка значень містить посилання на статті та/або коротку довідку про кожного з них.

Бабала — українське прізвище.

Відомости

За даними сайту «Рідні» (станом на 2019) в Україні у 2011—2013 проживало 107[1] осіб з прізвищем Бабала, найпопулярніші імена: Михайло, Марія.

Носії прізвища проживають у Івано-Франківській, Київській, Луганській, Рівненській, Чернівецькій, Чернігівській областях України та м. Львові. Найкомпактніше — в с. Луці Городенківського району на Івано-Франківщині — 24.

На Тернопільщині проживає 29 носіїв цього прізвища, найчисельніше в с. Возилові в околиці Золотого Потоку — 20, відповідно найбільше в Бучацькому районі — 24, також у Заліщицькому та Монастириському — по 2, м. Тернополі — 1.

Тернопільці

  • Василь Бабала (нар. 10 квітня 1954, с. Возилів в околиці Золотого Потоку) — український підприємець, інженер, благодійник, громадсько-політичний діяч; син Дарії Бабали;
  • Дарія Бабала (нар. 22 травня 1933, с. Возилів в околиці Золотого Потоку) — українська літераторка, вишивальниця, фольклористка; мати Василя Бабали.

Подібні прізвища

Серед тернопільців зустрічаються також прізвища Бабад, Бабак, Галабала, Сабала, Табала, Тарабалка та инші.

Инше

Джерела

Основні

Примітки

  1. Ці дані нині можуть бути инші, як також загалом можуть бути тільки наближеними до точних. Основні дані на сайті зафіксовані станом на 2011—2013 роки.

Зауваги